KONST / Litografier / Färglitografier 15017373
nr 1501 7373
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Stockholm, oramade lösa blad, Signerade. Bladets mått: 55x70 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:25:54
1/11 20:43:27
300 kr
7/11 12:55:51
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius